Rezerwacja Hotel Gloria Przemysl
Hotel / Blog

Blog

Szanowni Państwo chcielibyśmy zaprosić Państwa na nasz blog weselny „IN LOVE”.

Dlaczego blog?

Odpowiedz jest bardzo prosta. Od wielu lat organizujemy przyjęcia weselne, na co dzień spotykamy się narzeczonymi i ich rodzinami oraz firmami uczestniczącymi w przygotowaniu wesel.  Pracujemy przy przygotowaniu wesel i obserwujemy, jak pracują inni. Mamy bogate doświadczanie, praktyczną wiedzę i przede wszystkim pasję, którymi chcemy się z Wami podzielić. W naszych hotelach SPA Hotel Gloria, Hotelu Korczowa oraz Hotelu Mirage w Sudova Vyshnia na Ukrainie przez cały rok trwają przygotowania do tego najważniejszego dnia w życiu wielu młodych par. Kochamy naszą pracę, cieszymy się szczęściem nowożeńców, jednak nie możemy zapominać o odpowiedzialności jaka na nas ciąży. Chcemy się dzielić wartościową wiedzą i ciekawostkami by wspólnie z Wami i naszymi klientami tworzyć wyjątkowe wesela.

 

 

 

Dla kogo będziemy pisać?

Będziemy pisać dla przyszłych małżonków i ich rodzin, którzy szukają pomysłów, inspiracji przy organizacji własnego wesela, chcą oprzeć się na wiarygodnym źródle, ale także dla wszytkach, którzy interesują się branżą ślubną i eventową. Chcemy być miejscem, gdzie można zapoznać się z lokalnymi firmami, uczestniczącymi w przygotowywaniu wesel. Zapraszamy do kontaktu i współpracy firmy, które tak jak my chcą przedstawić swoje doświadczenia i prace w branży weselnej.

 O czym będzie można poczytać na blogu?

Na blogu chcemy się dzielić z Państwem naszymi doświadczeniami, związanymi z praca przy organizacji wesel, chcemy pokazać nasze pomysły, przedstawić spostrzeżenia. Będzie również pisać o ślubnych trendach, jakie pojawiają się w branży weselnej. Chcemy przedstawić je z perspektywy  lokalnego rynku usług.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy partnerami dla naszych klientów, nie sprzedajemy tylko „talerzyka”, angażujemy się w przygotowania, doradzamy, nasi klienci od pierwszego spotkania, jeszcze przed podpisaniem umowy, mogą liczyć na nasze wsparcie, doświadczenie i rady. W czasie bezpośrednich przygotowań pozostajemy w stałym kontakcie z narzeczonymi i ich rodzinami. Wiemy, jak stresujący i wyczerpujący bywa czas organizacji ślubu i to jest czas, kiedy przyszli państwo młodzi potrzebują wsparcia i pomocy, dlatego jesteśmy do ich dyspozycji. Nasza praca to nie tylko świadczeniu usług. Materią naszej pracy są emocje, uczucia, doznania. Wrażeń nie da się wycenić. Radość, wzruszenie, poczucie szczęścia mierzy się uśmiechem, błyskiem w oku, dobrą opinia Naszych klientów, a czasem  pysznym weselny ciastem, w poniedziałkowy poranek i bukietem kwiatów w gabinecie dyrekcji.

Zapraszamy do lektury i współpracy!